KAĞIT ÜZERİNE UYGULAMAKTA OLDUĞUMUZ SELEFON ÇEŞİTLERİ

Soft Touch (Kadife-Pilike) Selefon Film

Ürün Özellikleri :

TANIM

Mat bir görünüme sahip olan soft touch(yumuşak dokunuş) selefon baskı yapılmış ürünlerin üstünde ipeksi bir dokunuş sağlar. Mat bir görünüme sahip olup, çizilmez bir yapıya sahiptir. Baskı üzerindeki renkleri çok daha net vebelirgin şekilde görünmesine imkan sağlar.

KARAKTERİSTİK

* Dokusunda yumuşak kadife efekti
* Görsel mat + mat görünüm
* Baskı yüzeyi ve renklerini destekleyici özellik
* Laminasyon üzerine UV offset ve serigrafi baskı uygulaması
* Çizilmeye karşı dirençli

UYGULAMA

Kullanım alanları ;

Kataloglar
Kozmetik kutular
Özel ambalaj kağıtları
Yüksek değerli kitaplar
Etiketler

SOFT TOUCH RENKLERİMİZ

SİYAH BAŞTA OLMAK ÜZERE KIRMIZI,LAVİVERT,KAHVERENGİ VE BUNUN GİBİ İSTEDİĞİNİZ HER RENGİ HİZMETİNİZE SUNMAKTAYIZ.

Mat Selefon

Isıl yapışmasız, çift tarafı koronalı bir yüzeyi mat olup kağıt, karton gibi laminasyonlu işlerin yüzeyini dış etkenlerden koruma özelliği ve mat yüzeyi sayesinde ışık yansımalarını önleyerek mükemmel bir baskı görüntüsü için üretilmiş laminasyon amaçlı filmdir.

Termal Parlak Selefon

Şeffaf, çift tarafı koronalı parlak yüzeye sahip termal laminasyon için özellikli bir filmdir. Selefona göre tutkalı filmin üzerinde bulunur, baskıyı çok daha net gösterir. Dış yüzeyine lak, yaldız ve baskı uygulamaları yapılabilir.

Termal Mat Selefon

Mat, çift tarafı koronalı mat yüzeye sahip termal laminasyon için özellikli bir filmdir. Selefona göre tutkalı filmin üzerinde bulunur, baskıyı çok daha net gösterir. Dış yüzeyine lak, yaldız ve baskı uygulamaları yapılabilir.

Parlak Selefon

Isıl yapışmasız, çift tarafı koronalı olup mükemmel optik özellikleri ile kağıt,karton gibi laminasyonlu işlerin yüzeyini dış etkenlerden korumak ve parlaklığı sayesinde tasarımını ön plana çıkartmak için uygulanan laminasyon amaçlı filmdir.